رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح انتقادات و پيشنهادات مربوط به انجمن برگ تولز
دوستان عزیز قسمت پست بیت ها رو ویرایش کردیم نظرتون چیه ؟
در مورد بخش بازارچه من موافق نیستم به این دلیل که اگه انجمن به سمت تجاری شدن پیش بره از محوریت اصلی خودش خارج میشه و تبدیل میشه به بازارچه
در مورد بخش بحث آزاد تا حدودی موافقم اگه باعث نشه انجمن از محوریت اصلی خودش خارج بشه میتونه بخش مفیدی باشه مثه یه جور زنگ تفریح میمونه به نظرم
البته نظر تک تک دوستان مهمه و بعد از جمع بندی در مورد این دو مسئله ( بازارچه و بحث آزاد ) تصمیم گیری میشه
دوستانی که میتونن یه لطفی کنن تو این تایپیک هم شرکت کنن
نظرات و استراتژی شما برای جذب کاربر چیست
[عکس: home-icon.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، barati
بهتر شدن
فقط لطفا ادیتور این قسمت پاسخ سریع رو هم پیشرفته کنیدش
ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط Pc1 ، barati
پست بیت ها خیلی خوب شدن و دیگه بیشتر رو تغییرات پست بیت وقت نذارید چون از حالت رسمی خودش در میاد
در مورد بازارچه هم من هم مخالفم چون در اون مورد خیلی از شرکت ها و نفراتی هستند که ثبت نام و شروع به تبلیغ محصولات خودشون می کنند و انجمن رو از اون مسیر و محوریت خودش دور می کنند ولی در مورد بحث آزاد اگه در حیطه وبلاگنویسی و برنامه نویسی و موازی با این موضوعات باشه خوبه و می تونه باعث گرم شدن انجمن هم باشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahamin ، Milad ، Mr.Aria ، E-Beshkani ، barati ، g.saeed
دوستان نظرتون با حذف بخش درخواست طراحی  چیه ؟ به نظر بخش ناکار آمدیه و خیلی مورد استقبال قرار نگرفته
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
(4-4-1395, 01:12 عصر)Milad نوشته:  دوستان نظرتون با حذف بخش درخواست طراحی  چیه ؟ به نظر بخش ناکار آمدیه و خیلی مورد استقبال قرار نگرفته

نظر من منفیه چون فعلا کاربرا زیاد نیستن استقبال نمیشه ولی در آینده میتونه تالار مفیدی باشه ...

اگه تصمیم به حذف شدن هم شد یک بخش خوب رو جایگزینش کنید .
[عکس: 468-60.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، g.saeed ، E-Beshkani ، Amir Rezaei
(4-4-1395, 01:12 عصر)Milad نوشته:  دوستان نظرتون با حذف بخش درخواست طراحی  چیه ؟ به نظر بخش ناکار آمدیه و خیلی مورد استقبال قرار نگرفته

با عرض احترام
به نظر من کاربرای فعلی انجمن بیشتر یا شما رو میشناسن یا اعضای انجمنو و کاربران تازه وارد داخل کانال وجود نداره و مطمئن باشید به محض ورود به دنبال مزایای رایگان انجمن میگردند و اولیش هم طراحی رایگانه 
موفق باشید  Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Milad
سلام
بزرگترین مشکل از نظر من خلوت بودن انجمن هست.
ببینید کلاً استراتژی موفقیت یه انجمن یا سایت پرسش و پاسخ تو ایران اینه که حداقل 1 سال اول افتتاح اون خود مدیریت کلی فک و فامیل بریزه تو اون انجمن تا فعال به نظر برسه و هر روز مثلا فلان قدر تاپیک و پست بیاد معمولاً هم این فک و فامیل با اینکه حضوراً به همدیگه دسترسی دارن اما سوالاتی از هم تو انجمن می پرسن که کاربرا قشنگ بفهمن که اینا هر کدوم یه کاربر از یه نقطه ایران هستن اینطوری میشه که کم کم هر کی میاد تو سایت شما فعالیت زیاد کاربران رو که می بینه ترغیب میشه که عضو بشه و بیاد با این همه کاربر گفتگو داشته باشه اما خب الان به نظر من انجمن شما شده بدتر از بلاگرز (البته از لحاظ فعال بودن نه تبلیغات).
من خودم یکی از دلایلم که هیچ وقت نتونستم انجمن خوبی بزنم این بوده که هیچ دوست و آشنا و فک و فامیلی برای این کار ندارم و همیشه خودم تنها تنهام به همین دلیل محتاج دوستان اینترنتی میشم اما اونا هم به اصطلاح دوست حساب میشن وگرنه فقط میان نت که وقتشون پر بشه به همین دلیل تو ایران اگه یه ایل قوم و خویش ندارید بهتره سراغ ساختن انجمن نرید.البته خب مسلماً پولدار ها نیازی به قوم و خویش هم ندارن پول میدن یه سری بی کار می شینن براشون فعالیت میکنن و با پول انجمن 2 روز راه افتاده رو مثل انجمن 2 سال راه افتاده نشون میدن Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، E-Beshkani
(13-5-1395, 10:29 صبح)HSG نوشته:  سلام
بزرگترین مشکل از نظر من خلوت بودن انجمن هست.
ببینید کلاً استراتژی موفقیت یه انجمن یا سایت پرسش و پاسخ تو ایران اینه که حداقل 1 سال اول افتتاح اون خود مدیریت کلی فک و فامیل بریزه تو اون انجمن تا فعال به نظر برسه و هر روز مثلا فلان قدر تاپیک و پست بیاد معمولاً هم این فک و فامیل با اینکه حضوراً به همدیگه دسترسی دارن اما سوالاتی از هم تو انجمن می پرسن که کاربرا قشنگ بفهمن که اینا هر کدوم یه کاربر از یه نقطه ایران هستن اینطوری میشه که کم کم هر کی میاد تو سایت شما فعالیت زیاد کاربران رو که می بینه ترغیب میشه که عضو بشه و بیاد با این همه کاربر گفتگو داشته باشه اما خب الان به نظر من انجمن شما شده بدتر از بلاگرز (البته از لحاظ فعال بودن نه تبلیغات).
من خودم یکی از دلایلم که هیچ وقت نتونستم انجمن خوبی بزنم این بوده که هیچ دوست و آشنا و فک و فامیلی برای این کار ندارم و همیشه خودم تنها تنهام به همین دلیل محتاج دوستان اینترنتی میشم اما اونا هم به اصطلاح دوست حساب میشن وگرنه فقط میان نت که وقتشون پر بشه به همین دلیل تو ایران اگه یه ایل قوم و خویش ندارید بهتره سراغ ساختن انجمن نرید.البته خب مسلماً پولدار ها نیازی به قوم و خویش هم ندارن پول میدن یه سری بی کار می شینن براشون فعالیت میکنن و با پول انجمن 2 روز راه افتاده رو مثل انجمن 2 سال راه افتاده نشون میدن Smile

درود
والا فک و فامیل که نداریم :دی
در حال حاضر به فکر تبلیغات هستیم و اولین گزینه به نظرمون یک ابزار هست
برای تبلیغات نظری دارید شما ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط HSG ، E-Beshkani
(13-5-1395, 10:33 صبح)Milad نوشته:  درود
والا فک و فامیل که نداریم :دی
در حال حاضر به فکر تبلیغات هستیم و اولین گزینه به نظرمون یک ابزار هست
برای تبلیغات نظری دارید شما ؟

نه والا من خودم دنبال تبلیغات هستم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
سلام وعرض ادب خدمت مدیر سایت برگ تولز
پیشنهاد بنده اینه که اپلیکیشن مبتنی برآندروید برای سایت ساخته بش بسیار عالی میشه چون با گسترش اپلیکیشن سایت شناخت بیشتری پیدا میکنه ، موفق باشید
طراحی بنر
طراحی بنر تبلیغاتی
[url=https://niknegar.net][/url]
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان