رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح سوالات و مشكلات مربوط به انجمن
(9-4-1395, 09:26 عصر)vahid.cloner نوشته:  والا از نظر من که لوگو با قالب انجمن ست نیست و من نتونستم باهاش کنار بیام
پس به نظر شما همون رنگ قبلی ( آبی ) بهتره ؟
[عکس: home-icon.png]
پاسخ
خوب کاری کردید لوگو و رنگ قالب انجمن رو تغییر دادید ...

* ارسال شما دارای 19 تصویر می‌باشد درحالیکه شما مجاز به استفاده از 10 تصویر در هر ارسال می‌باشید. لطفا تعداد تصاویر ارسالتان را کمتر کنید. *

این مشکل رو هم رفع کنید خیلی خوب میشه چون بیشتر اموزش های فتوشاپ تصاویر زیادی دارن و به خاطر همین نمیشه اون هارو قرار داد ...
[عکس: 468-60.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Milad
سایت mybbco فکر کنم قالب های ارزون و خوبی داره، در ضمن من فقط با فونت نمیتونم کنار بیام، یه جا یکانه، یه جا ویگه نه
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
(9-4-1395, 08:28 عصر)Milad نوشته:  دوستان نظرتون راجع به تغییر رنگ منوها چیه ؟
این جوری لوگو هم خودش رو بهتر نشون میده
اگر موافق نیستید بگید برگردونیم به حالت قبل ( رنگ آبی )

من قبلا" هم گفته بودم که با گذاشتن لوگو به جای عنوان انجمن موافق بودم و قبلا" هم تو همین تاپیک یا پیام خصوصی این مطلب رو عنوان کرده بودم  ولی چون نام انجمن برگ تولز هست و ذاتا" لوگو باید سبز رنگ باشه و نمیشه از رنگ دیگه ای استفاده کرد ولی میشه رنگ انجمن رو با لوگو و نام انجمن ست کرد پیشنهاد من ایمه که رنگ قالب انجمن تغییر پیدا کنه 
من نمونه ای رو تو عکس قرار دادم البته می تونه به رنگ های مشابه تغییر کنه

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، MrAhmad ، Bahamin
درود
ممنون از عزیزانی که در تایپیک شرکت کردید
دوستان عزیز پاسخ تک تک شما بزرگواران رو میدم

Bahamin : تعداد عکس ها در هر پست رو افزایش دادیم از 10 به 20 تصویر در هر پست

E-Beshkani : در مورد قالب خیلی باهاتون موافق نیستم این قالب یکی از ساده ترین و در عین حال شیک ترین قالب های MYBB محسوب میشه و میشه گفت قالب خوبیه در مورد فونت هم فقط فونت پست ها یکان نیست که اگر یکان بشه ممکنه قالب سنگین بشه البته اگر نظر دوستان هم همین باشه و با نظر شما موافق باشن به نظرتون احترام میزاریم و میتونیم فونت همه قسمت ها رو یکان کنیم

Amir Rezaei : نمونه ای که قرار دادید نمونه خوب و شیکی هست به نظرم

دوستان نظرشون رو در رابطه با نمونه ای که آقای رضایی قرار دادن بگن تا بتونیم تصمیم گیری کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Bahamin
به نظر من رنگ قالب خوبه، می تونید لوگو رو تغییر بدید، برگ تولز رو بنویسید، رنگ برگه رو سبز قرار بدید و خود متن رو به یه شکل دیگه بنویسید، اینطوری ذاتی که دوستان می گن هم حفظ میشه، این قالب آبی هم حفظ میشه ...
آبی آرامش بخش هست و به نظرم با تغییرش خیلی سایت بیریخت میشه ...
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Milad
سلام
برای من در حالت پاسخ سریع اصلا ادیتور انجمن لود نمیشه در صورتی که در تنظیمات پروفایلم گزینه "نمایش تنظیمات مای‌کد در صفحه ارسال مطلب." تیک خورده هستش.این مورد رو اصلاح کنید خیلی خوب میشه.

بعدش به نظر من اگه ادیتور CKEditor که خیلی امکانات زیادی مثل جدول گذاشتن و... داره هم اضافه کنید خیلی خوب میشه.

راستی حتما یه فاوآیکن هم برای انجمن در نظر بگیرید آخه من سایت هایی که زیاد میرم رو تو Bookmark Toolbar فایرفاکس اضافه میکنم و اگه آیکن نداشته باشه یه ذره بین سایر بوک مارک ها ظاهرش زشت میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Milad ، Bahamin
(10-4-1395, 11:45 صبح)HSG نوشته:  سلام
برای من در حالت پاسخ سریع اصلا ادیتور انجمن لود نمیشه در صورتی که در تنظیمات پروفایلم گزینه "نمایش تنظیمات مای‌کد در صفحه ارسال مطلب." تیک خورده هستش.این مورد رو اصلاح کنید خیلی خوب میشه.

بعدش به نظر من اگه ادیتور CKEditor که خیلی امکانات زیادی مثل جدول گذاشتن و... داره هم اضافه کنید خیلی خوب میشه.

راستی حتما یه فاوآیکن هم برای انجمن در نظر بگیرید آخه من سایت هایی که زیاد میرم رو تو Bookmark Toolbar فایرفاکس اضافه میکنم و اگه آیکن نداشته باشه یه ذره بین سایر بوک مارک ها ظاهرش زشت میشه.

سلام عزیز
ورودتون رو به برگ تولز خوش آمد میگم
مشکل ادیتور الآن باید رفع شده باشه
در مورد فاو آیکون هم تصویری رو قرار دادیم
http://forum.bargtools.ir/favicon.ico
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، g.saeed ، Bahamin
(10-4-1395, 12:16 عصر)Milad نوشته:  سلام عزیز
ورودتون رو به برگ تولز خوش آمد میگم
مشکل ادیتور الآن باید رفع شده باشه
در مورد فاو آیکون هم تصویری رو قرار دادیم
http://forum.bargtools.ir/favicon.ico

بله هر دو عالین ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Bahamin
http://forum.bargtools.ir/attachment.php?aid=18

این فرم قالب که امیر جان ارائه داد عالیه فقط اگه درست بگم یکمی هم رنگ لوگو باید کم رنگ تر بشه در صورت تغییر قالب ...
[عکس: 468-60.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، E-Beshkani ، Amir Rezaei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان