رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین سایت ها برای تبلیغ کردن یک سرویس وبلاگدهی
سلام و عرض ادب خدمت تمامی برگ تولزی ها ...
من در حال نوشتن یک سرویس وبلاگدهی هستم، تمامی موارد خوب پیش رفته و تقریباً توی مراحل نهایی سیستم هستیم، می خواستیم برای سرویسمون توی سایت های کوچیک و بزرگ تبلیغات کنیم، خواستم از دوستان مشورت بگیرم که سایت های مفید در این زمینه رو به بنده معرفی کنند.
(هدف ما جذب کاربر فعال هست، هزینه هم معقولانه باشه نرید سایت هایی رو پیدا کنید که 1 میلیون واسه یک ماه میگیرن و ...)
هدف ما روی چجور سایت هایی باشه؟
نوع تبلیغاتمون به چه شکلی باشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، g.saeed ، Bahamin
درود احمد جان
شما باید در سایت هایی تبلیغ کنید که خدمات وبلاگ ارائه میده به نظر من بهترین گزینه برای شما همینه
سایت هایی مثل قالب وبلاگ , ابزار وبلاگ , آموزش وبلاگ نویسی و ...
سایت های خوب و پربازید هم در این زمینه زیاد هست
با یه سرچ میتونید سایت های زیادی رو پیدا کنید و بهترین هاش رو انتخاب کنید
در مود نوع تبلیغات میتونید تبلیغات بنری رو انتخاب کنید یا یه متن با عکس مثل رپورتاژ اماده کنید این هم گزینه مناسبیه .
[عکس: home-icon.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط g.saeed ، Bahamin
سلام...
یکیشون میتونه این باشه http://www.1abzar.com/
که با رفتن به بخش تبلیغات میتونید تعرفه ها رو ببینید...
مبلغ نسبتا خوبیه ...

رتبه ی خوبی هم داره.

https://www.instagram.com/g.saeed6418/

به پیج ما هم سر بزنید Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahamin
(8-4-1395, 03:24 عصر)Milad نوشته:  درود احمد جان
شما باید در سایت هایی تبلیغ کنید که خدمات وبلاگ ارائه میده به نظر من بهترین گزینه برای شما همینه
سایت هایی مثل قالب وبلاگ , ابزار وبلاگ , آموزش وبلاگ نویسی و ...
سایت های خوب و پربازید هم در این زمینه زیاد هست
با یه سرچ میتونید سایت های زیادی رو پیدا کنید و بهترین هاش رو انتخاب کنید
در مود نوع تبلیغات میتونید تبلیغات بنری رو انتخاب کنید یا یه متن با عکس مثل رپورتاژ اماده کنید این هم گزینه مناسبیه .

راستش حرفتون متین هست، بنده خودم اینطور سایت ها رو زیاد دیدم اما متاسفانه بیشترین آمار بازدید این سایت ها از لود شدن ابزارهاشون هست !
یعنی بنده اگه بخوام تبلیغ کنیم توی 3 الی 5 تا سایت پربازدید ابزار با رنک 4 گوگل برابری می کنه با تبلیغ کردن توی 2 تا 3 سایت اسکریپت با رنک 3
آخه سایت اسکریپت تماماً کاربراش وارد خود سایت میشن، اما سایت هایی همچون یک ابزار تمام بازدیدش از لود شدن صفحات سایتش توی وبلاگ ها صورت میگیره !
من می خوام تبلیغاتم دیده بشه و کاربر روش کلیک کنه، برای همین نمی خوام تبلیغات الکی کنم ...
ممنون میشم در خصوص ریپورتاژ بیشتر توضیح بدید، و اینکه نمونه سایت هایی رو برای تبلیغات به بنده معرفی کنید (البته انتخاب با نظر دوستان خواهد بود)
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Bahamin
در مورد ریپورتاژ اگر سایت پربازدید دارای رنک و اتوریتی دار از طرفی مرتبط هم باشه
علاوه بر این که میتونید کاربر جذب کنید با لینک دار کردن درست و هدفمند کیوردهای مدنظر میتونید علاوه بر این که بازدید خوبی بگیرید رتبتون رو هم تو موتورهای جست و جو بهبود ببخشید
پیشنهاد میکنم این مطلب رو هم بخونید
http://www.p30web.org/what-reportage-ads
[عکس: home-icon.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط MrAhmad ، Bahamin
سلام

اگه درست بگم قبلا شما یک سیستم وبلاگدهی داشتید ... درسته ؟ فکر کنم اسمشم تیترفا بود که داشت خوب پیش میرفت ولی نفهمیدم چی شد که سایت از بین رفت ...

خب برای یک سیستم وبلاگدهی معمولا باید جا هایی تبلیغ بشه که وبلاگنویسان توش فعالیت داشته باشن مثل فروم های وبلاگنویسی ( پرشین تولز , اسکینک و ... ) بعد به نظر من باید تو سایت مختلف و مشهوری تبلیغ کنید تا یک جورایی سیستم خودتون رو معرفی کنید و بقیه بشناسنش و بتونید برند سازی کنید ... با وجود سیستم های مهشور کارتون سخت میشه پس باید یک سری امکاناتی رو به کابراتون بدید که بقیه سیستم ها نداشته باشن ...
[عکس: 468-60.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط MrAhmad ، Milad ، Amir Rezaei
بله، ما یک وبلاگدهی داشتیم، الکسامون تا 4 هزار ایران هم رسید، و داشتیم هر هفته حد اقل 500 تا رتبه بهتر میشدیم، متاسفانه با فیلترینگ مشکل خوردیم، بی دلیل شروع کردند تک تک وبلاگ هامون رو فیلتر کردن ...
هر چی پیام دادیم، درخواست دادیم و ... جوابگو نبودن و فقط می گفتن باید فیلتر بشه ...
خلاصه طوری شد که بجز چند تا وبلاگ غیر فعال همه دونه دونه فیلتر شدن بوده و الکسامون توی مدت کمی رسید به 40 هزار ایران ...
هزینه های سرور داشت بیداد میکرد تا 2 سال هم سایت رو سرپا نگه داشتیم اما چون دیدیم دیگه کاری پیش نمیره مجبور شدیم که ببندیم ...

در خصوص ابزار و امکانات سایت جدیدمون خیلی بهتر و بهینه تر داره ساخته میشه ..
از لحاظ کد نویسی، معماری جدیدی رو پیاده کردیم، ساختارها تغییر کردن و خلاصه خیلی تغییرات اعمال شده ...

از لحاظ امانات داریم از کم شروع می کنیم، چون خودمون برنامه نویس هستیم به زودی تمامی امکانات لازم رو به کاربرامون ارائه میدیم، زیر ساخت تمامی ابزارها و امکانات هم برای ارائه به کاربر آماده شده ...

امکانات متنوع به نظرتون چه چیزایی می تونن باشن؟
چه چیزایی رو ارائه بدیم که کاربر جذب سایت بشه، هم ما کاربرانمون رو داشته باشیم و هم کاربر از خدمات ما راضی باشه (می خوایم رضایت دو طرفه باشه)

در خصوص آگهی، خودم سایت های اسکریپت مد نظرم بود، حدود 9 سایت رو در نظر داریم برای تبلیغات، اما سایت های خدماتی به علتی که گفتم چندان باب میلمون نیست ...

لطفاً سایت هایی که می شناسید رو اعلام کنید تا بنده بررسی کنم ...
پاسخ
 سپاس شده توسط Bahamin ، Milad
(8-4-1395, 05:52 عصر)MrAhmad نوشته:  بله، ما یک وبلاگدهی داشتیم، الکسامون تا 4 هزار ایران هم رسید، و داشتیم هر هفته حد اقل 500 تا رتبه بهتر میشدیم، متاسفانه با فیلترینگ مشکل خوردیم، بی دلیل شروع کردند تک تک وبلاگ هامون رو فیلتر کردن ...
هر چی پیام دادیم، درخواست دادیم و ... جوابگو نبودن و فقط می گفتن باید فیلتر بشه ...
خلاصه طوری شد که بجز چند تا وبلاگ غیر فعال همه دونه دونه فیلتر شدن بوده و الکسامون توی مدت کمی رسید به 40 هزار ایران ...
هزینه های سرور داشت بیداد میکرد تا 2 سال هم سایت رو سرپا نگه داشتیم اما چون دیدیم دیگه کاری پیش نمیره مجبور شدیم که ببندیم ...

در خصوص ابزار و امکانات سایت جدیدمون خیلی بهتر و بهینه تر داره ساخته میشه ..
از لحاظ کد نویسی، معماری جدیدی رو پیاده کردیم، ساختارها تغییر کردن و خلاصه خیلی تغییرات اعمال شده ...

از لحاظ امانات داریم از کم شروع می کنیم، چون خودمون برنامه نویس هستیم به زودی تمامی امکانات لازم رو به کاربرامون ارائه میدیم، زیر ساخت تمامی ابزارها و امکانات هم برای ارائه به کاربر آماده شده ...

امکانات متنوع به نظرتون چه چیزایی می تونن باشن؟
چه چیزایی رو ارائه بدیم که کاربر جذب سایت بشه، هم ما کاربرانمون رو داشته باشیم و هم کاربر از خدمات ما راضی باشه (می خوایم رضایت دو طرفه باشه)

در خصوص آگهی، خودم سایت های اسکریپت مد نظرم بود، حدود 9 سایت رو در نظر داریم برای تبلیغات، اما سایت های خدماتی به علتی که گفتم چندان باب میلمون نیست ...

لطفاً سایت هایی که می شناسید رو اعلام کنید تا بنده بررسی کنم ...
اها متوجه شدم ...

خودتون میتونید امکانات سرویس های وبلاگدهی رو برسی و آنالیز کنید تا ببنید کاربرا چه نوع امکاناتی رو میپسندن ...

به عنوان مثال بلاگ بیان هیچ گونه تبلیغاتی تو وبلاگ ها انجام نمیده , ایندکس فوق العاده ای داره بعد بلاگفا و همچنین سرعت لود وبلاگ ها عالی هستن که مورد آخر نشون میده سرور قدرتمندی دارن ... ولی در عوض تبلیغات بابت امکانات حرفه ای از کابرا ها مبالغی رو دریافت میکنن ...

یا رزبلاگ که بیشتر شبیه یک سایت ساز هستش و امکانات جالبی به کاربر ها میده مثل ایجاد فروم و...

بلاگفا هم از نظر سئو و ایندکس حرف اول رو میزنه

سعی کنید امکانات همه این سرویس هارو در نظر بگیرید و به یک جمع بندی درستی برسید و اونا رو در پروژه خودتون پیاده سازی کنید تا بتونید موفق بشید .

تا اونجایی هم که دستتون باز هست سعی کنید آزادی بیان رو در وبلاگ هاتون رعایت کنید و سریع بابت یک مطلب وبلاگ مورد نظر رو حذف نکنید  و یک پشتیبانی پاسخگویی داشته باشید تا کاربرا هر وقت احساس مشکل کردن خیالشون راحت باشه پشتیبانی سایت فعاله و میتونن مشکلشون رو مطرح کنن ...

دیگه خودتون بهتر میدونید سرویس های وبلاگدهی مثل قارچ دارن رشد میکنن سعی کنید یک چیز ناب و عالی ای ارائه کنید تا جزء سرویس های بزرگ بشید ...

برای تبلیغات هم یکی از پیشنهاد های من انجمن پرشین تولز هستش که جایگاه های تبلیغاتی تو چشمی هم داره
[عکس: 468-60.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط MrAhmad ، Milad
سرویس وبلاگدهی ما به خودی خود امکانات جالبی داره، همچون ارائه فروم، ارسال پیام کوتاه به دو صورت فلش و معمولی، رویدادنگار، سیستم ضد DDOS و و ... جای گفتن همه امکانات نیست ...
در خصوص پشتیبانی هم ما همیشه پشتیبانیمون خوب بوده، در موارد حساس حتی پاسخ گویی ما به کمتر از 5 دقیقه میرسه و در روزهای معمولی نهایتاً به چند ساعت (در بد ترین شرایط)، البته پاسخ گویی ما به صورت کلی هست، یعنی وقتی جواب میدیم، جواب میگیرید (با حل مشکل پاسخ رو ارائه میدیم.)

در خصوص آزادی بیان، باید عرض کنم که تا زمانی که ما رو با دولت در نندازه ما مشکلی نداریم، خلاف قوانین کشور نباشه ما هیچ مشکلی باهاش نداریم، چون خلاف قوانین جمهوری اسلامی صحبت بشه کل سایت به خطر میفته (مثل مشکلی که برای بلاگدهی قبلیمون افتاد)

انجمن های پرشین تولز هم گزینه بسیار خوبی هست، اما قیمت هاش خیلی بالاست و به کار من نمیاد (از پس هزینه هاش بر نمیام)

اگه پیشنهاد و یا انتقادی برای بهتر شدن سیستم دارید بهمون بگید (البته با اجازه مدیر، اگه خلاف نباشه، اگر هم که خلاف هست بگید تا تمومش کنم.)
تشکر از دوستانی که دارن توی تاپیک شرکت می کنند و ما رو در این راه راهنمایی می کنند.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Bahamin
اسکینک خوب برای تبلیغ فکر کنم (البته خیلیاشون دنبال زدن اسپمر هستن:/ )

من دوست دارم بدون لود کردن باشه امکانات (نمیدونم اسمش چیه، آجاکس میگن فکر کنم)
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، MrAhmad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان