رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال درمورد Search Console
با سلام
دوستان آیا استفاده از Search Console برای هر پست تاثیر منفی روی سئو میزاره یا خیر؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
اللهم صل على محمد وعلى آل محمد و عجل فرجهم
پاسخ
با سلام ورودتون رو به برگ تولز خوش آمد میگم
منظورتون استفاده از کدوم بخش Search Console هست ؟
[عکس: home-icon.png]
پاسخ
(11-4-1395, 04:49 عصر)Milad نوشته:  با سلام ورودتون رو به برگ تولز خوش آمد میگم
منظورتون استفاده از کدوم بخش Search Console هست ؟

خیلی ممنون تشکر

https://www.google.com/webmasters/tools/...NrOXulOtyg
پاسخ
 سپاس شده توسط MrAhmad
کار این ابزار دقیقا چیه ؟ برای fetch مطلب استفاده میشه ؟
پاسخ
تا حدودی مطالب و تو چند ثانیه ایندکس میکنه.
پاسخ
والا من خودم تا بحال از این استفاده نکردم
اکثرا از Fetch استفاده میکنم مطمنا ضرری نداره مگر نه همچین ابزاری رو قرار نمیدادن به شما هم پیشنهاد میکنم از ابزار Fetch استفاده کنید البته تا زمانی که سایتتون پا بگیره و دیگه نیازی به فتچ کردن نباشه و خود به خود ایندکس بشه مطالب
یک توضیحی هم در مورد ابزار Fetch میدم :
وقتی رو fetch کلیک کنید دو قسمت داره FETCH و FETCH AND RENDER تفاوت اینا چی هست ؟
تفاوت اشون اینکه وقتی Fetch And Render رو میزنی ، میاد فایل های جاوا اسکریپت اون صفحه رو هم اجرا میکنه (رندر میشه) ، حالا چه فایده ای داره ؟ این برای سایت هایی هست که از فریم ورک های سمت کاربر استفاده میکنن ، این مدل سایت ها به طوری عادی وقتی ربات گوگل وارد صفحه شون میشه ، به جای محتوا چیزی جز یک مشت کد جاوا اسکریپت چیزی نمیبینه.
این رندر گوگل به این سایت ها کمک میکنه سایت شون به صورت مناسبی ایندکس بشه (البته راه های خیلی بهتری هم وجود داره).

در مورد Crawl only this URL هم یعنی این که فقط همین URL رو ایندکس کن ، دیگه با بقیه لینک ها کاری نداشته باش
تو Crawl this URL and its direct link میگه که URL های دیگه ای هم که تو اون صفحه بهشون لینک دادی رو ایندکس کن.
پاسخ
 سپاس شده توسط MrAhmad ، only

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان