رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد مشکلات بعد از هک سایت
سلام دوستان من یک موردی برام پیش اومده که درخواست راهنمایی و کمک دارم

موضوع اینه که من برای یک شرکتی سایتی طراحی کرده بودم که این سایت از طرف هکر های سوری هک شده بود که من تونستم وارد هاست بشم و بلافاصله صفحه دیفنس اون رو پاک کنم
ولی بعد از چند روز دیدم وقتی وارد سایت میشم از طرف گوگل به عنوان سایتی که دارای بد افزار هست شناسایی میشه و اجازه ورود به سایت داده نمیشه 
من به هاستینگ این مورد رو اطلاع دادم و گفتن که هاست رو اسکن و سه فایل بدافزار رو پاک کردن و الان باید به گوگل اطلاع بدین تا دوباره سایت رو بازبینی کنه
حتی وقتی می خوای به صورت غیر ایمن هم بازدید کنی رادایرکت میشه به صفحه اول گوگل
الان سوال من اینه که این اطلاع دادن چطور باید انجام بشه ؟ چون من به نتیجه ای نرسیدم والان حدود 15 روز هست که سایت به این شکل هست
آدرس سایت هم : stak-co.com
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani
3 عدد ریدایرکت انجام میشه، یه مشکلی توی سایتتون وجود داره، کد های صفحات اصلی که بارگزاری میشن رو بررسی کنید  ...
ممکنه فایل جاوا، یا تکه کدی اضافی توی صفحتون وجود داشته باشه، چون اول سایتتون بازمیشه (از تایتل صفحتون مشخص هست که صفحه اصلی باز میشه) بعد ریدایرکت انجام میشه ...
-------------------
من در حال کار روی کدهای صفحتون بودم، که متوجه شدم مشکل برطرف شده و سایتتون بدون مشکل باز میشه ...
تصویر رو ضمیمه کردم ...

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، Amir Rezaei
ممنون از شما که وقت گذاشتین 
جهت اطلاع دوستان اگه همچین موردی براشون پیش اومد می گم که چطوری مشکل رو حل کردم اول بایستی به هاستینگ خودتون اطلاع بدین تا هاست رو اسکن و بدافزار ها رو پاک کنند و بعد از اون از طریق گوگل وبمستر از گوگل درخواست بازبینی مجدد سایت رو بدین
اگه مشکل برطرف شده باشه سایت باز میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad ، E-Beshkani ، MrAhmad
ولی هنوز وقتی سایت رو باز میکنم میره به این آدرس >> http://redirect.xmlheads.com/index.php

بعدش باز میره به گوگل
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir Rezaei
آره داداش دوباره اینطوری شد با یک سایت تست انلاین هم چک کردم ده تا باگ داره الان موندم چکار کنم کار هر کسی نیست این باگ ها رو شناسایی کنه
اگه از دوستانی که یه مقدار اطلاعات در مورد امنیت دارن آنلاین بودن شاید کمک خوبی می شد
پاسخ
(27-4-1395, 04:52 عصر)Amir Rezaei نوشته:  آره داداش دوباره اینطوری شد با یک سایت تست انلاین هم چک کردم ده تا باگ داره الان موندم چکار کنم کار هر کسی نیست این باگ ها رو شناسایی کنه
اگه از دوستانی که یه مقدار اطلاعات در مورد امنیت دارن آنلاین بودن شاید کمک خوبی می شد

با کاربر میلاد هکینگ توی تلگرام در ارتباط باشین
فکر کنم اینم آی دیشه : Milad_Hacking@
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir Rezaei ، Milad
ممنون به میلاد پیام دادم ببینم جواب میده یا نهSmile
جالب اینجاست که این تاپیک رو تو انجمن آشیانه زدم بعد از نیم ساعت دیدم پاک کردن  Huh ما دلمون رو به کیا خوش کردیم که دارن تو امنیت به ما کمک می کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Milad
طبق بررسی های من روی قالبتون یا بخش کرون جاب سایتتون یا هر قسمتی که بشه یه چیزی رو ران کرد، کدی قرار داده شده که کاربر رو ریدایرکت می کنه و فکر کنم بعد از یکی دو مرتبه انتقال دیگه اون ip رو منتقل نکنه ...
پیشنهاد بنده اینه که کل سیستم رو پاک کنید (بکاپ بگیرید و بعد پاک کنید) بعد سیستم سالم (اونی که اول نصب کردید) رو باز روی هاست آپ کنید، ببینید باز منتثل میشه یا نه، اگه منتثل شدید مشکل توی کدهای سیستمتون هست و باید اونجا دنبالش گشت و اگه نبود باید به مدیر هاستتون اطلاع بدید و موارد توی هاست رو مورد بازبینی قرار بدید (مثل همون کرون جاب و ...)
اگه مشکل از سیستمتون بود بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم، سریع مشکلتون رو رفع می کنیم.
در خصوص باگ هاتون هم ابزار آنلاین رو معرفی کنید تا مواردی که مشکل دارن رو دونه دونه مورد بررسی قرار بدیم و تمامی مشکلاتتون رو حل کنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط E-Beshkani ، Amir Rezaei ، Milad
مشکل تو فایل های هاست هست که هکر ها فایل های مخفی رو داخل فایل های وردپرس ریختن سایتی هم که گفتم این سایت هست
https://sitecheck.sucuri.net/
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad
بعید نیست نوعی ویروس باشه (آنتی ویروس من هم خطا میده موقع باز کردن)
چند وقت پیش موبایل من اینطور شد!
آدرس هر سایتی که وارد میکردم پس از لود به چند تا سایت دیگه ریدایرکت میشد!
AriaGraph
!Here We Go
پاسخ
 سپاس شده توسط Milad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان